Yahoo Αναζήτηση Διαδυκτίου

Αποτελέσματα Αναζήτησης

1. 1 ημέρα πριν · Η Αγγλία αποδείχθηκε πολύ σκληρή για να πεθάνει και απέκλεισε την Ελβετία (5-3 πεν., 1-1 κ.δ., παρ.) στην διαδικασία των πέναλτι.

2. 1 ημέρα πριν · Euro. Αγγλία. Ελβετία. Αγγλία - Ελβετία. Euro 2024. Τελική φάση Euro 2024. H Aγγλία νίκησε με 5-3 στα πέναλτι ( 1-1 κ.δ., παρ.) την Ελβετία και πήρε την πρόκριση για τον ημιτελικό της 10ης Ιουλίου στο Ντόρτμουντ .

3. 1 ημέρα πριν · Αγγλία – Ελβετία 1-1 παρ. (5-3 πεν.): Η διαδικασία των πέναλτι (video) Ο Ακάντζι ήταν ο μοναδικός άστοχος για την Ελβετία στην διαδικασία των πέναλτι. Οι Άγγλοι πήραν την πρόκριση στα ημιτελικά με ...

4. 1 ημέρα πριν · Η Αγγλία αν και έμεινε πίσω στο σκορ από την Ελβετία, τελικά προκρίθηκε στα ημιτελικά του Euro 2024, με τον Σάκα να ισοφαρίζει (1-1), να στέλνει το ματς στην παράσταση και μετά όλα κρίθηκαν στη διαδικασία των πέναλτι.

5. 1 ημέρα πριν · Μπορεί να μην εντυπωσίασε για ακόμη μία φορά, αλλά η Αγγλία αποδείχθηκε πολύ σκληρή για να πεθάνει, είχε και την τύχη με το μέρος της και επικράτησε της Ελβετίας στη διαδικασία των πέναλτι (5-3) μετά το 1-1 της κανονικής ...

6. 1 ημέρα πριν · Η Αγγλία γι’ ακόμα ένα ματς ήταν σκιά του εαυτού της, όμως μετά το 1-1 σε κανονική διάρκεια και παράταση «καθάρισε» την Ελβετία 5-3 στα πέναλτι και τσέκαρε το εισιτήριο για τα ημιτελικά του Euro!

7. 1 ημέρα πριν · H Αγγλία μετά από ένα συγκλονιστικό προημιτελικό του Euro που διεξήχθη στο Ντίσελντορφ, «λύγισε» την Ελβετία στα πέναλτι με 5-3 κι αφού είχε προηγηθεί ισοπαλία 1-1 στο ενενηντάλεπτο και στην παράταση.