Yahoo Αναζήτηση Διαδυκτίου

Αποτελέσματα Αναζήτησης

1. Deshironi te shikoni Futboll Live Falas? Jeni ne Faqen e duhur! Ne linqet me poshte, jane faqe te huaja qe japi ndeshje live nga kampionatet kryesore.

2. Merrni rezultate të drejtpërdrejta, rezultate të futbollit në pjesën e parë dhe me kohë të plotë, shënues dhe asistentë të golave, karta, zëvendësime, statistika të ndeshjeve dhe transmetim të drejtpërdrejtë nga Premier League, La Liga, Serie A, Bundesliga, Ligue 1, Eredivisie, Premier League Ruse, Brasileirão, MLS, Super ...

3. Stream2watch offers live streaming of sports TV channels featuring cycling, volleyball, handball, cricket, snooker, darts, winter sports, and more. Never miss a moment of the action. Our genuine media player provides adaptive video quality, with a multi-language audio option.

4. News 24 is the first Albanian 24-hour news television channel, founded in 2002 by Italian journalist and former shareholder of Gazeta Shqiptare newspaper, Radio Rash, and Balkanweb portal, Carlo Bollino. [1] . The channel's format resembles its Italian equivalent Rai News24. News is updated every minute.

5. 23 Ιουν 2024 · Të hënën në orën 21:00, Shqipëria do të luajë në “Merkur Spiel Arena” të Duseldorfit fatet e Europianit të futbollit, teksa një fitore përballë Spanjës do të mund të na çonte në 1/8 për herë të parë në histori.

6. 24 Ιουν 2024 · Ka përfunduar me humbjen 1-0 ndaj Spanjës aventura e Kombëtares sonë në Euro 2024. Komenti i ndeshjes: 76' - Asllani godet fuqishëm me të majtën, por topi përfundon jashtë. 64' - Broja tenton nga brenda zonës, por Raya grushton. Shqipëria para barazimit. 47' - Spanja shfaqet rrezikshëm në zonë me Joselu.

7. Ky pritet të jetë formacioni i Shqipërisë për ndeshjen e sotme ndaj Spanjës. më 3.2022 - GazetaBlic. Shqipëria do të përballet sot me Spanjën në një ndeshje miqësore. Ky takim zhvillohet në “RCDE Stadium” në ora 19:45, shkruan GazetaBlic Sport.