Yahoo Αναζήτηση Διαδυκτίου

Αποτελέσματα Αναζήτησης

1. Shikoni Futboll Live. Deshironi te shikoni Futboll Live Falas? Jeni ne Faqen e duhur! Ne linqet me poshte, jane faqe te huaja qe japi ndeshje live nga kampionatet kryesore. LINK 1. LINK 2. LINK 3. Hapini linqet me radhe derisa te gjeni Ndeshjen qe deshironi te shikoni.

2. Merrni rezultate të drejtpërdrejta, rezultate të futbollit në pjesën e parë dhe me kohë të plotë, shënues dhe asistentë të golave, karta, zëvendësime, statistika të ndeshjeve dhe transmetim të drejtpërdrejtë nga Premier League, La Liga, Serie A, Bundesliga, Ligue 1, Eredivisie, Premier League Ruse, Brasileirão, MLS, Super ...

3. Ndërsa, si puna jote, në satelit, platforma OTT që janë me internet dhe rrjetet kabllore, Europianin e futbollit nuk do të mund ta shohin në ekranin Klan HD dhe Klan Plus, por vetëm në dy kanalet e dedikuara Klan Sport 1 dhe Klan Sport 2.

4. 15 Ιουν 2024 · Mësoni se ku mund ta shikoni ndeshjen Itali - Shqipëri online live falas në EURO 2024 dhe cili kanal televiziv do të transmetojë këtë ndeshje. TV Klan do të transmetojë këtë ndeshje të rëndësishme të Grupit B.

5. 17 Νοε 2023 · SHQIPËRIA KUALIFIKOHET NË EURO 2024! Kombëtarja shqiptare barazoi me rezultatin 1-1 ndaj Moldavisë në stadiumin “Zimbru” duke siguruar pjesëmarrjen për herë të dytë në histori në finalet e një Kampionati Europian.

6. 27 Μαΐ 2024 · Po të shikoni listën, kemi lojtarë si Bajrami, Muçi, Seferi, Laçi, të cilët janë në gjendje të luajnë në pozicione të ndryshme, në krahë, mesfushë apo sulmues të avancuar. Kjo është e ardhmja e futbollit, të kesh sa më shumë lojtarë që mund të luajnë në role të ndryshme.

7. 24 Ιουν 2024 · Ka përfunduar me humbjen 1-0 ndaj Spanjës aventura e Kombëtares sonë në Euro 2024. Komenti i ndeshjes: 76' - Asllani godet fuqishëm me të majtën, por topi përfundon jashtë. 64' - Broja tenton nga brenda zonës, por Raya grushton. Shqipëria para barazimit. 47' - Spanja shfaqet rrezikshëm në zonë me Joselu.