Yahoo Αναζήτηση Διαδυκτίου

Αποτελέσματα Αναζήτησης

1. 23 Ιουν 2024 · Të hënën në orën 21:00, Shqipëria do të luajë në “Merkur Spiel Arena” të Duseldorfit fatet e Europianit të futbollit, teksa një fitore përballë Spanjës do të mund të na çonte në 1/8 për herë të parë në histori.

2. 23 Ιουν 2024 · Shqipëria do të luajë ndeshjen e jetës ndaj Spanjës, më 24 qershor në orën 21:00. Në stadiumin ‘Merkur-Spiel Arena’ të Dusseldorfit, kuqezinjtë sfidojnë iberikët për kualifikimin në fazën tjetër. Spanja tashmë ka siguruar vendin e parë dhe trajneri De La Fuentes zbuloi se do të luajë me formacionin e dytë për të pushuar titullarët.

3. 10 Ιουν 2024 · Shalqiri është një frut i pasur me ujë, i cili përfaqëson rreth 95% të përmbajtjes së tij, dhe ka një fuqi të lartë ngopëse. Përmbajtja e tij kalorike është shumë e ulët: 100 gr shalqi sjell vetëm 30 kalori. Këto karakteristika e bëjnë atë një aleat të vlefshëm të dietës.

4. 24 Ιουν 2024 · 56 minuta më parë. Në ndeshjet e Grupit ekipi i Shqipërisë, edhe pse luajti fort plot pasion dhe motivim, me humbjen 0:1 ndaj Spanjës skualifkohet nga gara. Italia me golin në sekondat e ...

5. 24 Ιουν 2024 · GJERMANI - Spanja luan ndeshjen e fundit të fazës së grupeve kundër Shqipërisë, tashmë të kualifikuar në fazën e 16-të si e para në grup, pavarësisht se çfarë do të ndodhë në këtë ndeshje të tretë.

6. 24 Ιουν 2024 · Kombëtarja e Shqipërisë luan këtë të hënë ndeshjen e fundit të Grupit B ndaj Spanjës, në kuadër të Euro 2024. Trajneri Sylvinho tashmë ka vendosur për formacionin që do të inkuadrojë nga minuta e parë.

7. 21 Ιουν 2024 · Në Euro 2024, e ndërsa Spanja e ka prerë biletën pas fitores ndaj Italisë, gara mbetet e hapur për vendin e dytë në grupin B, por edhe për vendin e tretë, mes Italisë, Shqipërisë dhe Kroacisë. Është kjo analiza e secilit grup, mundësitë e kualifikimit, për në 16 më të mirat e Kampionatit Europian: