Yahoo Αναζήτηση Διαδυκτίου

Αποτελέσματα Αναζήτησης

1. 23 Ιουν 2024 · Të hënën në orën 21:00, Shqipëria do të luajë në “Merkur Spiel Arena” të Duseldorfit fatet e Europianit të futbollit, teksa një fitore përballë Spanjës do të mund të na çonte në 1/8 për herë të parë në histori.

2. 24 Ιουν 2024 · Ka përfunduar me humbjen 1-0 ndaj Spanjës aventura e Kombëtares sonë në Euro 2024. Komenti i ndeshjes: 76' - Asllani godet fuqishëm me të majtën, por topi përfundon jashtë. 64' - Broja tenton nga brenda zonës, por Raya grushton. Shqipëria para barazimit. 47' - Spanja shfaqet rrezikshëm në zonë me Joselu.

3. 24 Ιουν 2024 · Shqipëria pritet të luajë sot në ndeshjen historike përballë Spanjës në Kampionatin Europian 20224 që po zhvillohet në Gjermani.

4. 24 Ιουν 2024 · Stadiumi: Dusseldorf Arena. Shqipëria nuk ia del të bëjë mrekullinë në Dusseldorf teksa mposhtet nga Spanja me rezultatin minimal 0-1. Goli i Ferran Torres në minutën e 13' mjaftoi që t'u jepte 3 pikë iberikëve të cilët e mbyllin grupin të parët.

5. 23 Ιουν 2024 · Si do të rreshtohet kombëtarja? – Top Arena. 23/06/2024 23:59. Top Arena është një emision i dedikuar kampionateve më të rëndësishme të futbollit, Kupa e Botës dhe Kampionati europian i futbollit. Qe prej vitit 2006 Top Channel organizon në verë një emision të dedikuar këtyre eventeve të mëdha të futbollit.

6. 24 Ιουν 2024 · Sport Europë. Emocione të mëdha në grupin e Shqipërisë. 56 minuta më parë. Në ndeshjet e Grupit ekipi i Shqipërisë, edhe pse luajti fort plot pasion dhe motivim, me humbjen 0:1 ndaj Spanjës...

7. 24 Ιουν 2024 · Kombëtarja e Shqipërisë luan këtë të hënë ndeshjen e fundit të Grupit B ndaj Spanjës, në kuadër të Euro 2024. Trajneri Sylvinho tashmë ka vendosur për formacionin që do të inkuadrojë nga minuta e parë.