Yahoo Αναζήτηση Διαδυκτίου

Αποτελέσματα Αναζήτησης

1. 14 Ιουν 2024 · EURO 2024: Raspored i satnica svih utakmica, ko s kim ukršta. Evropsko prvenstvo u fudbalu, na kojem Sport Klub ima dvojicu reportera - Dragana Čiču i Branka Spasojevića - počinje ovog petka uveče u 21 čas utakmicom Nemačka - Škotska u Minhenu.

2. 20 Ιουν 2024 · Četvrtak 20. jun, 15.00 č, RTS 1, Slovenija – Srbija, Evro 2024 Minhen, Fudbalska Arena. Direktan prenos je i na Prvom programu Radio Beograda. Komentator Aleksandar Stojanović.

3. 16 Ιουν 2024 · Pred meč Srbije i Engleske odigran je prvi susret u našoj grupi na Evropskom prvenstvu. Danska je postigla gol u prvom delu meča preko Kristijana Eriksena, a u nastavku je Erik Janža postigao gol za konačnih 1:1! Čiji se da je to rezultat koji najviše odgovara našoj selekciji.

4. 6 ημέρες πριν · Funkcionalni model otvorene police TOMAR 5, u opak belom dekoru, sadrži pet posebnih polica i veoma efektno će se uklopiti u raznim tipovima enterijera. Za svaki deo vašeg doma! Mesečna akcija Forma Ideale u periodu od 01.07.2024 do 27.07.2024.

5. 14 Ιουν 2024 · Srbija prvi meč na EURO 2024 igra protiv Engleske (16. jun) u Gelzenkirhenu, drugi sa Slovenijom (20. jun) u Minhenu, poslednji u grupnoj fazi sa Danskom (25. jun) takođe u Minhenu. Da li će biti još utakmica zavisiće od rezultata u Grupi C.

6. 16 Ιουν 2024 · Srbija - Engleska 0:1 Drugo poluvreme Kraj utakmice i pobeda Engleske. Bolja igra Engleza u prvih pola sata pokazala se kao presudna za ishod meča. Srbija je bila dobra u drugom delu, dala je sve od sebe da izjednači, Vlahović je bio blizu izjednačenja, Pikford je spasio "Gordi Albion".

7. 16 Ιουν 2024 · Serbia 0-1 England: Jude Bellingham heads winner for Gareth Southgate's side in Euro 2024 opener. England took their first steps into Euro 2024 with a nervy 1-0 win over Serbia in...