Yahoo Αναζήτηση Διαδυκτίου

Αποτελέσματα Αναζήτησης

1. 24 Ιουν 2024 · 24/06/2024 22:53. Shqipëria është mundur nga Spanja me rezultatin 0-1 në Dyseldorf, në sfidën e fundit të Grupit B, duke u eliminuar kështu përfundimisht nga Europiani “Gjermani 2024”. Sfida nisi më mirë për “La Rojan”, me Ferran Torres që shënoi golin e avantazhit në minutën 13’.

2. 24 Ιουν 2024 · Ka përfunduar me humbjen 1-0 ndaj Spanjës aventura e Kombëtares sonë në Euro 2024. Komenti i ndeshjes: 76' - Asllani godet fuqishëm me të majtën, por topi përfundon jashtë. 64' - Broja tenton nga brenda zonës, por Raya grushton. Shqipëria para barazimit.

3. 23 Ιουν 2024 · Të hënën në orën 21:00, Shqipëria do të luajë në “Merkur Spiel Arena” të Duseldorfit fatet e Europianit të futbollit, teksa një fitore përballë Spanjës do të mund të na çonte në 1/8 për herë të parë në histori.

4. 15 Ιουν 2024 · Shqipëria është mundur në ndeshjen e parë të Europianit përballë Italisë me rezultatin 2-1 në Dortmund. Sfida nisi mjaft mirë për kuqezinjtë e Sylvinhos, të cilët gjetën golin me Bajramin që shënoi që në sekondën e 22, duke realizuar kështu dhe golin më të shpejtë në historinë e një kampionati Europian.

5. 15 Ιουν 2024 · Mësoni se ku mund ta shikoni ndeshjen Itali - Shqipëri online live falas në EURO 2024 dhe cili kanal televiziv do të transmetojë këtë ndeshje. TV Klan do të transmetojë këtë ndeshje të rëndësishme të Grupit B.

6. 23 Ιουν 2024 · Shqipëria ka pësuar humbje 1-0 në rrethin e tretë të fazës së grupeve përballë Spanjës në Euro 2024, përkatësisht në Grupin B. Golin e vetëm në këtë ndeshje e realizoi Ferran Torres në minutën e 13-të.

7. 19 Ιουν 2024 · RTSH Sport Live. Rtsh Lajme Sport ... UEFA Europa League UEFA Champions League Boterori Katar 2022 Itali Gjermani Spanj ... Strakosha pranë transferimit te klubi i njohur grek . 04/07/2024 Trajneri e vlerëson shumë, Kumbulla kërkohet nga Parma .