Yahoo Αναζήτηση Διαδυκτίου

Αποτελέσματα Αναζήτησης

1. 3 ημέρες πριν · 🔴 Eurokampionët - Spanja dhe Franca kalojnë në gjysmëfinale të "Euro 2024" - 05.07.2024

2. 23 Ιουν 2024 · SUBSCRIBE to "RTV KLAN" on YouTube for more videos! Për më shumë informacione vizitoni faqen tonë web https://tvklan.al/kategoria/klan-news/ Follow Klan News...

3. 6 ημέρες πριν · - - - A2 CNN është një kanal informativ në një partneritet ekskluziv me CNN, me seli dhe qendër kryesore të prodhimit në Tiranë.Web: https://www.a2cnn.comApp...

4. 24 Ιουν 2024 · Pjesa e dytë më pas i takoi më së shumti kuqezinjve, me Brojën, Asllanin dhe Hoxhën që iu afruan golit të barazimit, por pa mundur ta gjenin. Kështu Spanja e mbyll grupin me pikë të plota në vendin e parë, ndërsa Shqipëria largohet me kokën lartë, edhe pse në vendin e fundit me një pikë. REZULTATI:

5. 23 Ιουν 2024 · Shqipëria ka pësuar humbje 1-0 në rrethin e tretë të fazës së grupeve përballë Spanjës në Euro 2024, përkatësisht në Grupin B. Golin e vetëm në këtë ndeshje e realizoi Ferran Torres në minutën e 13-të.

6. 19 Ιουν 2024 · Start a Free Trial to watch Albania national football team on YouTube TV (and cancel anytime). Stream live TV from ABC, CBS, FOX, NBC, ESPN & popular cable networks.

7. 23 Ιουν 2024 · Skenarët e kualifikimit të Shqipërisë. Fitorja na siguron kalimin, barazimi kërkon një kombinim rezultatesh të favorshme. Shqipëria do të kërkojë realizimin e një mision të vështirë, por jo të pamundur, kualifikimin në 16-she në Euro 2024.