Yahoo Αναζήτηση Διαδυκτίου

Αποτελέσματα Αναζήτησης

1. 8 Ιουν 2024 · ვერსია | გელა გნოლიძე & inna ( mashup)ტექსტი | ნინო ჩხეიძის ვერსია (ნანა ცინცაძე)გელა ...

2. 11 Ιουν 2024 · Share your videos with friends, family, and the world

3. 2 ημέρες πριν · Lajmet e fundit minute pas minute, art, sport, Portokalli, Fiks Fare, Top Story, Perputhen, Big Brother Albania, Big Brother VIP, Shqiperia Live

4. 15 Ιουν 2024 · Nje numer i jashtezakoshem i tifozeve tane ndodhet ne Dortmund ne mbeshtetje te Kombetare shqiptare. Takimi Shqiperi-Itali luhet sot ne mbremje ne oren 21:00, nje ndeshje ku te besuarit e Silvinjos do tentojne ta nisin mbare kete Europian. (TemA)

5. 14 Ιουν 2024 · Kombëtarja shqiptare është gati për debutimin në Kampionatin Europian “Gjermani 2024”. Kuqezinjtë kanë zhvilluar sot seancën zyrtare stërvitore në stadiumin e Dortmundit, duke mbyllur kështu edhe përgatitjet për duelin e parë në Kampionatin Europian ndaj Italisë.

6. 7 Ιουν 2024 · Shqipëria ka arritur një fitore tjetër bindëse në testin e dytë miqësor në Hungari duke mundur 3-1 Azerbajxhanin. Sfida nisi mjaft mirë për të besuarit e Sylvinhos, me Nedim Bajramin që kaloi në avantazh kuqezinjtë që në minutën e 12’ me anë të një supergoli.

7. 24 Ιουν 2024 · Stadiumi: Dusseldorf Arena. Shqipëria nuk ia del të bëjë mrekullinë në Dusseldorf teksa mposhtet nga Spanja me rezultatin minimal 0-1. Goli i Ferran Torres në minutën e 13' mjaftoi që t'u jepte 3 pikë iberikëve të cilët e mbyllin grupin të parët.