Yahoo Αναζήτηση Διαδυκτίου

Αποτελέσματα Αναζήτησης

1. 25 Ιουν 2024 · Arbër Hoxha ka qenë një nga surprizat e këndshme Shqipërisë në Euro 2024. Anësori i majtë i sulmit tregoi vlerat e tij në radhët e kuqezinjve edhe pse ishte një nga afrimet më fundit trajnerit Silvinjo me fanellën kuqezi. Loja e tij ofensive e bëri Hoxhën një lojtar vlerësuar nga tifozët, teksa vetë lojtari ...

2. 21 Ιουν 2024 · dhënat statistikore kompanisë së mirënjohur “Flash Score” për dy ndeshjet tona para në “Euro 2024” (kundër Italisë dhe Kroacisë) tregojnë se ne shënuam më shumë gola se sa ishin mundshëm probabilisht në rastet që patëm për shënim.

3. 24 Ιουν 2024 · Shqipëria ka pësuar humbje nga Spanja në ndeshjen e fundit në fazën e grupeve në kuadër të kampionatit evropin “Euro 2024”. Ndeshja e zhvilluar në stadiumin “Merkur Spiel Arena” përfundoi me rezultat minimal 0-1. Golin e fitores për Spanjën arriti ta shënojë Ferran Torres në minutën e 13-të.

4. 21 Ιουν 2024 · Në Euro 2024, e ndërsa Spanja e ka prerë biletën pas fitores ndaj Italisë, gara mbetet e hapur për vendin e dytë në grupin B, por edhe për vendin e tretë, mes Italisë, Shqipërisë dhe Kroacisë. Është kjo analiza e secilit grup, mundësitë e kualifikimit, për në 16 më mirat e Kampionatit Europian:

5. 25 Ιουν 2024 · Sylvinho pas eliminimit: Dua të pushoj, kemi 5 muaj që punojmë pa ndërprerje! Shqipërisë i zbulova lojtarë për 10 vitet e ardhshme. Në konferencën e zakonshme për shtypin, Sylvinho, trajneri i kombëtares shqiptare, analizoi rrugëtimin e kuqezinjve në grupin B të Euro 2024.

6. 25 Ιουν 2024 · Tani dua të pushoj ca. Spanja është kombëtare e madhe, ata kanë lojtarë shumë të mirë dhe të shpejtë. Skuadër e gatshme për të fituar, njëra nga favoritet për fitimin e Europianit. Shorti dhe grupi ishin të vështirë. Nuk jemi mësuar të luajmë në kompeticione të tilla. Shqipërisë i zbulova lojtarë për 10 vitet e ardhshme.

7. 6 Ιουλ 2024 · Sulmuesi 33-vjeçar ka përzgjedhur formacionin më të mirë të Shqipërisë, duke përfshirë lojtarët që morën pjesë në EURO 2016 dhe ata që morën pjesë në EURO 2024. Sadiku është vendosur përballë dy alternativave, ndër të cilave i është dashur të zgjedhë njërën.