Yahoo Αναζήτηση Διαδυκτίου

Αποτελέσματα Αναζήτησης

1. Deshironi te shikoni Futboll Live Falas? Jeni ne Faqen e duhur! Ne linqet me poshte, jane faqe te huaja qe japi ndeshje live nga kampionatet kryesore.

2. Merrni rezultate të drejtpërdrejta, rezultate të futbollit në pjesën e parë dhe me kohë të plotë, shënues dhe asistentë të golave, karta, zëvendësime, statistika të ndeshjeve dhe transmetim të drejtpërdrejtë nga Premier League, La Liga, Serie A, Bundesliga, Ligue 1, Eredivisie, Premier League Ruse, Brasileirão, MLS, Super ...

3. 23 Ιουν 2024 · Të hënën në orën 21:00, Shqipëria do të luajë në “Merkur Spiel Arena” të Duseldorfit fatet e Europianit të futbollit, teksa një fitore përballë Spanjës do të mund të na çonte në 1/8 për herë të parë në histori.

4. 12 Οκτ 2023 · Kombëtarja shqiptare e futbollit fitoi 3-0 kundër Çekisë në "Air Albania", për grupin E të Euro 2024. Në stadiumin e tejmbushur të Tiranës vendosi goli i Jasir Asanit në minutën e 10-të dhe dopieta e Taulant Seferit në minutat 51 dhe 73.

5. 7 Σεπ 2023 · LIVE Çeki-Shqipëri. Luhet në “Fortuna Arena”…. Është mbyllur në barazim 1-1 sfida në “Fortuna Arena” mes Çekisë dhe Shqipërisë. 7 minuta shtesë në një sfidë të pafund, me kuqezinjtë mjaf të rrezikshëm në kundërsulm, por rezultati 1-1 mbeti i pandryshuar deri në fund.

6. Klani Im, platformë ku mund të shihni kanalet televizive shqiptare, por edhe të dëgjoni radiot më të mira në vend. Guida elektronike e programeve do t’ju vijë në ndihmë të shikoni programet e regjistruara deri në 7 ditë pas. Funksioni Picture-in-Picture ju lejon që të përdorni telefonin dhe të shikoni/dëgjoni njëkohësisht.

7. FSHF TV. Homazhet në nderim të Bejkush Birçes, FSHF nderon legjendën e futbollit. Sfida Shqipëri-Spanjë, Bashkia e Dyseldorfit organizon pritje për FSHF-në & Federatën Spanjolle. Konferenca për media e trajnierit Silvinjo pas ndeshjes me Spanjën. Prag Spanja | Konferenca zyrtare e trajnerit Silvinjo & kapitenit Gjimshiti.