Yahoo Αναζήτηση Διαδυκτίου

Αποτελέσματα Αναζήτησης

1. 1 ημέρα πριν · F1: Beismerte, így szúrta el a futamát a McLaren. Kettős győzelemben reménykedett a McLaren, de kétszer is eltaktikázta magát a Forma-1-es Brit Nagydíjon. A wokingiak beismerték, hogy hibáztak, különösen Oscar Piastrival, de nem neheztel az ausztrál. Egy ponton még a McLaren kettős sikerére is volt esély a Forma-1-es Brit ...

2. 3 ημέρες πριν · Arra jutottak, hogy a Forma1 zöldítése keretében 2026-tól a versenyautókat fenntartható üzemanyag és hibrid motor működteti majd. Az F1-es járgányok jelenleg E10-es üzemanyaggal működnek, ez 10 százalékban újrahasznosítható etanolt tartalmaz.

3. 4 ημέρες πριν · Enter the world of Formula 1. Your go-to source for the latest F1 news, video highlights, GP results, live timing, in-depth analysis and expert commentary.

4. 4 ημέρες πριν · A Forma-1-es Brit Nagydíj szombaton 12.30-kor folytatódik az utolsó szabadedzéssel, az időmérő 16 órakor kezdődik, míg a vasárnapi futam – az egyórás időeltolódás miatt – szintén délután négykor rajtol majd.

5. 3 ημέρες πριν · Az edzés innen csendesen, különösebb esemény nélkül zajlott, az autók sorra futották a köröket, az aszfalt száradt, a 60 perc kétharmadánál már 1:37,529-ig szorította le a legjobb időt a mercedeses George Russell.

6. 1 ημέρα πριν · Garamvölgyiék nyertek az Italian Baján. 2024. július 8. Olaszországban rendezték a tereprally ob negyedik versenyét, ahol az olasz nemzeti mezőny és a magyar bajnokság résztvevői két szakaszon 188 kilométert teljesítettek. Az FIA Európa Kupa futam mezőnye 3 szakasszal összesen 294 kilométeren át versenyzett, a dobogóra ...

7. 2 ημέρες πριν · A Forma-1 hétszeres világbajnoka véget vetett hosszú nyeretlenségi szériájának, örömében pedig olyat tett, amire talán még nem volt példa karrierje alatt. Olvass tovább! Lewis Hamilton sokkolta az embereket: olyat tett, amit még soha, mindenkit megdöbbentett a brit pilóta