Yahoo Αναζήτηση Διαδυκτίου

Αποτελέσματα Αναζήτησης

1. 3 Ιουν 2024 · Shqipëria kalon me sukses testin e parë miqësor. Kuqezinjtë mposhtën Lihtenshtejnin në Hungari me rezultatin e pastër 3-0. Armando Broja zhbllokoi rezultatin në minutën e 31’ me një gol mjaft të bukur të nisur nga Nedim Bajrami.

2. Sofascore tracks live football scores and Kategoria e Pare table, results, statistics and top scorers. The teams are placed in 18 tables, with a promotion and relegation system for the best and worst-performing teams. 1 teams are relegated to the Kategoria e Dytë .

3. 14 Μαΐ 2024 · Live matches from all football leagues have fast and accurate updates for minutes, scores, halftime and full time soccer results, goal scorers and assistants, cards, substitutions, match statistics and live stream.

4. 24 Ιουν 2024 · Shqipëria zbret në fushën e “Merkur Spiel Arena” të Duseldorfit për të luajtur fatet e Europianit, teksa një fitore përballë Spanjës do të mund të na çonte në 1/8 për herë të parë në histori.

5. 8 Μαΐ 2010 · Te gjitha ndeshjet e Kategorise se Pare dhe rezultatet e plota te tyre mund ti ndiqni LIVE tek Albaniasoccer. Klikoni linkun e meposhtem dhe Ju do te ridrejtoheni te ndiqni te gjitha rezultatet. http://www.albaniasoccer.com/livescore.html

6. 1 ημέρα πριν · Live cricket scores and updates for the ICC men’s T20 World Cup 2024 and all other current top-level cricket matches for men and women – Tests, ODIs, T20s, first-class cricket, IPL, leagues...

7. 12 Οκτ 2023 · Shqipëri-Çeki LIVE. Nis sfida në “Air Albania”, e vlefshme për kualifikueset e “Gjermani 2024”. Është mbyllur sfida në “Air Albania” me fitoren 3-0 të kuqezinjve që kanë hedhur kështu një hap të rëndësishëm drejt “Gjermani 2024”. Goli i Asanit në minutën e 9-të dhe dopieta e Seferit (51’ dhe 73’) vulosën ...