Yahoo Αναζήτηση Διαδυκτίου

Αποτελέσματα Αναζήτησης

1. 24 Ιουν 2024 · Shqipëria zbret në fushën e “Merkur Spiel Arena” të Duseldorfit për të luajtur fatet e Europianit, teksa një fitore përballë Spanjës do të mund të na çonte në 1/8 për herë të parë në histori.

2. fshf.org › sq › ndeshje-liveNdeshje Live - FSHF

9 Απρ 2015 · Se fundmi FSHF, lancon risine me te re futbollistike, percjelljen e ndeshjeve ne kohe reale. Duke filluar me Kategorine Superiore dhe duke vazhduar me Kategorite e tjera si edhe me futbollin e femijeve. Me poshte do te gjeni linkun qe duhet te perdorni per te ndjekur ndeshjet, rezultatin dhe mbarevajtjen e tyre ne kohe reale. https://fshf.org/live/

3. Shikoni Futboll Live. Deshironi te shikoni Futboll Live Falas? Jeni ne Faqen e duhur! Ne linqet me poshte, jane faqe te huaja qe japi ndeshje live nga kampionatet kryesore. LINK 1. LINK 2. LINK 3. Hapini linqet me radhe derisa te gjeni Ndeshjen qe deshironi te shikoni.

4. 23 Ιουν 2024 · Të hënën në orën 21:00, Shqipëria do të luajë në “Merkur Spiel Arena” të Duseldorfit fatet e Europianit të futbollit, teksa një fitore përballë Spanjës do të mund të na çonte në 1/8 për herë të parë në histori.

5. Euronews Albania. 143K subscribers. Subscribed. 23. 7.7K views Streamed 1 day ago. Ndiqni faqen tonë zyrtare të internetit https://euronews.al/ për t’u informuar mbi lajmet kryesore nga vendi,...

6. 12 Οκτ 2023 · Kombëtarja shqiptare e futbollit fitoi 3-0 kundër Çekisë në "Air Albania", për grupin E të Euro 2024. Në stadiumin e tejmbushur të Tiranës vendosi goli i Jasir Asanit në minutën e 10-të dhe dopieta e Taulant Seferit në minutat 51 dhe 73.

7. Shqipëria ishte në avantazh prej 87 minutash me golin e Cikalleshit, por u barazua në fund. Megjithatë matematikisht rezultati na favorizon ne. Një pikë, aq mjaftonte për të shijuar Gjermaninë. Do të jemi në Euro 2024 me një skuadër që luan bukur dhe shënon.